Євросоюз продовжить обмеження на в’їзд іноземців – Дніро News

Євросоюз продовжить обмеження на в’їзд іноземців

Країни-члени ЄС продовжать заборону на в’їзд до Шенгенської зони громадян з інших країн. Обмеження стосується й українців. Водночас, свої внутрішні кордони деякі країни Євросоюзу вже відкривають.

Про це заявила єврокомісар Ілва Йоханссон за підсумками засідання міністрів внутрішніх справ країн ЄС, передає “Європейська правда”.

Серед міністрів була сильна підтримка того, що спочатку необхідно відновити функціонування Шенгенської зони, а потім переходити до відкриття зовнішніх кордонів,
– пояснила вона це рішення.

Раніше Єврокомісія рекомендувала завершити обмеження на перетин зовнішніх кордонів ЄС вже 15 червня. Втім, майже всі країни-члени підтримали коротке продовження закриття кордонів.

“Це означає, що обмеження на зовнішніх кордонах залишаться до кінця червня, і я вважаю, що ми повинні розглянути питання про скасування на початку липня”, – сказала єврокомісар.

Зверніть увагу! Єврокомісія наголошує: одночасного відкриття кордонів для всіх країн не буде. Наразі до країн ЄС можуть потрапити певні категорії людей з третіх країн, наприклад, сезонні працівники.

які країни відкриють кордони у червні, липні, серпні

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com