МОЗ опублікувало шокуючий список: ліки, які не допоможуть - Дніро News

МОЗ опублікувало шокуючий список: ліки, які не допоможуть

Відповідний пост у себе на сторінці опублікувала в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Міністерство охорони здоров’я України опублікувало список медичних препаратів, які не рекомендують для лікування грипу або застуди, передає Дніро News.

Відповідний пост у себе на сторінці опублікувала в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Велика кількість ліків або їх висока вартість зовсім не гарантують, що ці препарати допоможуть вам вилікуватися. Часто популярні ліки, які пацієнти звикли вживати або придбали за рекомендацією друзів або навіть деяких медиків не мають доведеної ефективності для лікування грипу та ГРВІ», — пише Супрун.

В інфографіці «Остерігайтеся від надмірного призначення препаратів», яку вона опублікувала, перераховуються: антибіотики, інтерферони, антигістамінні, противірусні, імуномодулятори, сиропи від кашлю, вітаміни, рослинні препарати.

Які саме препарати, що лікують застуду і грип, Супрун не повідомила. Користувачів соцмережі обурила інфографіка Супрун.

«Це що взагалі? Моз не рекомендує? А що ж тоді рекомендує?

Калина, малина і липовий цвіт?», «Судячи з цього списку, застуда взагалі не лікується. Лежи і чекай, поки само пройде. Чи не пройде», «Тільки одне питання. Куди подорожник прикладати, раз все не можна?», «Стаття замовна проти вищезгаданих препаратів, з метою схилити людей до думки про вакцинації проти грипу», «Вибачте , але це тупо реклама Озельтамівіру і Занамивиру ! Це ж черги в аптеках за ними будуть довжиною в кілометр! Подивилася на сайті — в аптеках України не знайдено».


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com