«Нафтогаз» підняв ціну на газ для населення у серпні і пообіцяв знижку | Дніро News

«Нафтогаз» підняв ціну на газ для населення у серпні і пообіцяв знижку

У серпні тариф на природний газ для населення складе 3,24 грн/кубометр з ПДВ та без вартості доставки. Це на 0,27 грн дорожче, ніж у липні.

Як пояснює прес-служба компанії «Нафтогаз», ціна газу зросла через те, що із наближенням опалювального сезону ціни на ринку зростають. Надалі компанія буде публікувати ціни у рамках тарифу «Місячний», на який автоматично перевели побутових споживачів, на початку місяця споживання. Цей тариф передбачає пост-оплату за спожитий газ, при цьому споживачі можуть зекономити 1% від загального рахунку за газ, якщо сплачуватимуть до 15 числа місяця, наступного за місяцем споживання. У майбутньому «Нафтогаз» планує запропонувати клієнтам нові тарифні плани та інші пропозиції.

Раніше «Нафтогаз» повідомив, що світові ціни на газ припинили своє падіння. Тому вже у липні тариф для населення зріс на 7% у порівнянні з червнем.

Загалом, з початку року ціни для населення знизились на 51%.

Також «Нафтогаз України» опублікував цінові пропозиції на природний газ, які будуть діяти з 1 червня 2020 року, для промислових споживачів та інших господарюючих суб’єктів.


Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com