Нові штрафи за неносіння маски: як діятимуть поліцейські щодо порушників | Дніро News

Нові штрафи за неносіння маски: як діятимуть поліцейські щодо порушників

Також впродовж вихідних поліцейські стежитимуть за дотриманням вимог карантину вихідного дня, передбаченого рішенням уряду.

Від суботи, 21 листопада, в Україні, у зв’язку із дією нових штрафів за порушення карантину, правоохоронці спочатку будуть робити порушникам зауваження – працюватимуть на профілактику. А у випадку відмови будуть документувати дії правопорушника.

Про це у п’ятницю, 20 листопада, заявив голова Національної поліції України Ігор Клименко під час селекторної наради із керівниками регіональних підрозділів поліції, передає пресслужба відомства.

“Відповідно до нововведень, поліцейські тепер можуть не лише складати адміністративні протоколи за порушення карантину, а й на місці виносити рішення стосовно фізичних осіб, котрі перебувають у громадських будівлях чи транспорті без вдягнутих масок або респіраторів. Але першочергово поліцейські діятимуть превентивно, тобто спершу зроблять зауваження. І лише у випадку відмови будуть документувати дії правопорушника”, – роз’яснив він.Крім того, за словами голови Нацполіції, у суботу та неділю поліцейські на території держави проводитимуть рейдові перевірки, аби проконтролювати дотримання суб’єктами господарювання рішення уряду щодо карантину вихідного дня.
Від Giraff


Від NovostimiraВід Mediametrics

Мы в соц. сетях