Пляжні готелі та екскурсії: у Єгипті оголосили про грандіозні знижки для туристів – Дніро News

Пляжні готелі та екскурсії: у Єгипті оголосили про грандіозні знижки для туристів

Програма буде діяти з 15 січня до кінця зими.

В Єгипті запускають програму знижок на авіабілети і готелі для місцевих і іноземних мандрівників. Таким чином в країні намагаються відродити туристичну галузь.

Програма знижок запрацює 15 січня, і вона буде стосуватися як вартості проживання в готелях, так і вартості екскурсій і внутрішніх авіаперельотів.

Пляжні готелі та екскурсії: у Єгипті оголосили про грандіозні знижки для туристів

Куди можна буде літати дешевше

Ініціатива “Насолоджуйтеся зимою в Єгипті” виникла у відповідності з рекомендаціями міністерського комітету з туризму і старожитностей під час низки офіційних зустрічей чиновників і готельєрів ще в грудні 2020 року.

З 15 січня і до кінця лютого ціни на внутрішні рейси будуть знижені, щоб з’єднати туристичні міста в Єгипті: з Каїра в Луксор, Асуан, Шарм-ель-Шейх, Табу, Хургаду і Марса-Алам, а також з Олександрії в Луксор і Асуан.

Повідомляється, що ціни на авіаквитки з Каїра і Олександрії будуть доступні за фіксованою ціною: 1500 єгипетських фунтів (2670 гривень) до Луксора і Асуана, 1800 єгипетських фунтів до Шарм-ель-Шейха, Хургади і Таби і 2000 єгипетських фунтів – до Марса Алам. Ці ціни включають податки і э однаковими для єгиптян і іноземців.

Пляжні готелі та екскурсії: у Єгипті оголосили про грандіозні знижки для туристів

За словами голови та генерального директора EgyptAir Holding Company Рошді Закарії, пропозиціями польотів буде керувати національний перевізник EgyptAir, який також надав 20-відсоткову знижку на всі міжнародні рейси в Єгипет і назад.

Знижки в готелях і більшості музеїв

Крім того, Єгипетська готельна асоціація готується оголосити назви і ціни готелів, які беруть участь в ініціативі – у категоріях трьох, чотирьох і п’яти зірок. Готелі будуть надавати знижки на номери, продовжуючи працювати на 50 відсотків своєї місткості.

Крім того, частина ініціативи включає 50-відсоткову знижку на вхідні квитки в археологічні пам’ятки та музеї в провінціях Кена, Луксор і Асуан у січні і лютому.

В ресторанах, кафетеріях, готелях і туристичних автобусах, аеропортах, музеях, археологічних розкопках обіцяють дотримуватися всіх попереджувальних заходів стосовно COVID-19.

Пляжні готелі та екскурсії: у Єгипті оголосили про грандіозні знижки для туристів

Великі надії на туристів

До пандемії туризм становив приблизно 11,9% економіки Єгипту. З березня було втрачено понад 150 мільйонів робочих місць у сфері подорожей і туризму.

Тільки в секторі Червоного моря експерти оцінили збитки в 9 млрд доларів з початку пандемії. Після відкриття в липні країна повідомила про зростання туризму, але його рівен зовсім не середній по Єгипту.

Єгипетський центр економічних досліджень спрогнозував відновлення туристичного ринку країни у першій половині 2021 року.

У Центрі економічних досліджень очікують, що за цей час Єгипет відвідають близько 3 млн туристів: на 48% більше, ніж у минулому році. Щомісяця країна чекає на пів мільйона туристів в 2021 році.

При поїздці в Єгипет у туристів вимагають негативний результат ПЛР-тесту, зроблений не раніше, ніж за 72 години до вильоту. Плата за візу для туристів, які прибувають у провінції Червоне море, Південний Синай, Матрух, Луксор і Асуан, скасовано до кінця 30 квітня 2021 року. Країна знаходиться в “зеленому” переліку українського МОЗ, тому здавати тести після повернення в Україну не потрібно.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com