Приміські перевезення в Дніпрі подорожчали – Дніро News

Приміські перевезення в Дніпрі подорожчали

З 1 червня на деяких приміських маршрутах Дніпра вартість проїзду подорожчала. Обурення громадян і без того недешевими – на тлі зменшення цін на пальне та ПММ – перевезеннями додатково викликає і мотивація перевізників: «бо треба заробити».

Зокрема, на маршруті Дніпро-Новомосковськ, де курсують автобуси великої місткості, проїзд за новим тарифом – 27 грн. це одразу на 5 грн. більше, ніж було до відновлення приміського сполучення. Також підвищено ціни на проїзд в напрямку Черкаського та Гвардійського.

«це міра вимушена. Як тільки знімуть обмеження на проїзд громадян, яких можна брати зараз лише сидячих, щоб ми могли в повній мірі використовувати місткість рухомого складу, ми переглянемо тариф. Інакше не вигідно», – пояснює представник перевізника Андрій Андрусенко.

Як можна побачити з паспорту маршруту, його довжина – 24,7 км. Це лише на кілометр більше, ніж у міського маршруту 177, який спокійно перевозить громадян по 8 гривень і не є чомусь збитковим.

В ДніпроОДА журналістам заявили, що на ціноутворення на тому чи іншому маршруті впливу не мають: лише оголошують конкурс на той чи інший маршрут і оголошують переможця. Перевізник же сам розраховує ціну за формулою, прописаною в договорі. Чи має свої карантинні витрати перевізник перекладати на пасажирів, там, нажаль не прописано.

Також не зрозуміло, чи над усіма цими дійовими особами якийсь орган. Який має контролювати обґрунтованість тарифів та їх вільну зміну – в один день «бо невигідно».

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com