У ВООЗ заговорили про “ковідні паспорти”: кому їх видаватимуть на яких умовах – Дніро News

У ВООЗ заговорили про “ковідні паспорти”: кому їх видаватимуть на яких умовах

У Всесвітній організації охорони здоров’я радять поки не вимагати підтвердження щеплення від коронавірусу від мандрівників. Про це повідомляється на сайті ВООЗ.

“З огляду на, що вплив вакцин на скорочення передачі вірусу ще невідомо, а доступність вакцин в цей час занадто обмежена, комітет з надзвичайних ситуацій з COVID-19 рекомендував країнам не вимагати докази вакцинації від мандрівників”, – йдеться у повідомленні.

Комітет рекомендував країнам застосовувати скоординовані, засновані на фактичних даних заходи щодо забезпечення безпечних поїздок. Окрім цього на засіданні комітету, яке відбулося 14 січня, закликали уникати географічних маркерів при найменуванні нових штамів коронавірусу, а натомість розробити стандартизовану систему найменування.

Також комітет ВООЗ наголосив на необхідності рівноправного доступу до вакцин через механізм COVAX.

“Комітет настійно рекомендував виробникам вакцин швидко надавати ВООЗ дані про безпечність та ефективність для внесення в списки для використання в надзвичайних ситуаціях. Відсутність таких даних є перешкодою для забезпечення своєчасних і справедливих поставок вакцин на глобальному рівні”, – додали у ВООЗ.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com