Українців здивували новим тарифом на світло – Дніро News

Українців здивували новим тарифом на світло

Швидше за все, в Україні карантин, який запровадив уряд, може значно “ослабнути” вже після 11 травня. Не секрет, що багатьом українцям, які втратили роботу і стабільний заробіток доведеться заново шукати роботу і чекати першої зарплати для погашення комунальних платіжок. Однак, з’явилася й приємна новина. Як виявилося, тарифи на електрику для населення підвищувати не будуть до кінця 2020 року.

Про це стало відомо завдяки заяви в. о. міністра енергетики України Ольга Буславец у ході наради щодо виконання рішень Антикризового штабу.

“Тариф для населення у нас залишається в цьому році, як і в минулому році, незмінним. І не потрібно турбувати суспільство. Є різні заяви, але ми повинні сказати, що населення отримує електричну енергію за незмінною ціною”, – заявила Буславец.

Також варто нагадати нашим читачам, що за словами київського міського голови Віталія Кличка, кияни під час карантину фактично припинили платити за комунальні послуги, створивши борг майже у 6 млрд грн. Кличко зазначив, що якщо така тенденція зберігатиметься й надалі, то можуть виникнути перебої в наданні комунальних послуг. Адже гроші від оплати комунальних послуг йдуть на закупівлю газу та зарплати працівникам.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com