В Україні планують зробити значне послаблення для абітурієнтів - Дніро News

В Україні планують зробити значне послаблення для абітурієнтів

Україні планують знизити поріг складання зовнішнього незалежного оцінювання, він може бути нижче за 21 бал.

Про це РБК-Україна повідомила заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко. За її словами, у 2020-му році поріг для складання ЗНО вже було зменшено для пробного тестування. Так, минулого року поріг складав 21 бал, а цього року на пробному – 19. «Поріг зазвичай встановлюється через три тижні після проведення тестувань. Ми будемо наполягати на тому, щоб поріг був нижче, ніж минулого року – нижче ніж 21», – сказала Вакуленко. Вона пояснила, що минулого року поріг був 21 з української мови, а на пробному цього року він був вже 19. І якщо минулого року учасник, який набрав 19 не міг подавати документи на вступ, то цього року зможе, якщо буде такий поріг.

Нагадаємо, цього року через карантинні обмеження в Україні скасували обов’язкову державну підсумкову атестацію для випускників шкіл.

Раніше в уряді зазначили, що сьогодні в Україні відсутні підстави для скасування ЗНО, але тестування можуть перенести за трьох умов.

За дорученням президента пробне ЗНО зробили домашнім і безкоштовним, його учасникам повернуть гроші. Міністерство фінансів розробило механізм повернення коштів за пробне ЗНО, яке не відбулося в пунктах тестування через карантин.

Тим часом президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект, у якому пропонує скасувати в цьому році обов’язкове ЗНО.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com