В Україні розпочалася індексація пенсій – Дніро News

В Україні розпочалася індексація пенсій

З 1 травня в Україні стартувала індексація пенсій. Вже 8,36 мільйона українців вже отримали великі виплати. Як повідомили в телеграм-каналі “Команда Зеленського”, сума збільшень пенсій визначається індивідуально з урахуванням низки показників.

Розмір виплат збільшився на 11%. Обчислюючи цей відсоток були враховані показники зростання цін на споживчі товари за 2019 рік, а також зростання середньої зарплати в Україні. В середньому сума підвищення пенсій склала 259 гривень, для тих пенсіонерів, хто отримає підвищення, його мінімальний розмір – 100 грн. Також наголошується, що 11% індексації стосується лише основної пенсії без урахування надбавок, доплати для забезпечення мінімального рівня або не змінюються. Або ж розмір відповідної доплати при зростанні основної пенсії зменшується. Тому підвищення відбувається для всіх пенсіонерів. Крім того, підвищили пенсію для українців, чий страховий стаж складає 30 років для жінок і 35 років для чоловіків – її розмір складає 2100 гривень.

Пенсіонери, фото: Pxhere

Повідомляється, що індексація пенсій у 2020 році проводиться з травня, як і передбачено в бюджеті на цей рік. Тому збільшені виплати українські пенсіонери отримають вже за травень – у період з 4 по 25 число поточного місяця. Для пенсіонерів, чия пенсія залежить від прожиткового мінімуму збільшення виплат буде незначним, але при зростанні прожиткового мінімуму з 1 липня і з 1 грудня поточного року відбудеться чергове підвищення пенсій.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com