Варіанти роботи онлайн, якщо ти не ІТшник - Дніро News

Варіанти роботи онлайн, якщо ти не ІТшник

2020 рік показав, що ефективно працювати та отримувати заробітну плату можна не виходячи з дому. Головне – мати потрібне технічне забезпечення та якісний швидкісний інтернет.

Методист англійської мови/Curriculum Developer в AllRight

Онлайн-платформа, яка обслуговує учнів від 4 до 12 років, оголошує конкурс на вакансію. Посада штатна та повністю віддалена, ідеальний кандидат повинен мати сильні управлінські та організаторські здібності, ноутбук/комп’ютер та надійний Wi-Fi.

Вимоги: принаймні 3 роки досвіду викладання ESL; досвід написання цікавих матеріалів для учнів; CELTA/DELTA/TESOL/TEFL/TESL сертифікація; знання стандартів та рамок CEFR; англійська – C1; портфоліо попередніх уроків або курсів, які кандидат розробив та написав; зарплата: 15 тис. грн.

Content manager/SMM у GENPRO

Компанія, яка спеціалізується на комплексному проєктуванні, в пошуку спеціаліста. Необхідні навички для майбутнього працівника: досвід роботи SMM переважно в будівельному сегменті; відмінні навички написання та редагування якісного контенту для соцмереж; досвід роботи з графічними редакторами; знання англійської на рівні Upper-Intermediate.

SMM-менеджер у Comon Agency

Агентство інтернет-маркетингу в пошуках фахівця на віддалену роботу. Роботодавець зацікавлений у залученні фахівця із досвідом роботи в SMM від 1 року; з почуттям стилю, вмінням створювати стильний та яскравий контент; розумінням основ маркетингу; грамотною усною та письмовою мовою; який впевнено володіє Adobe Photoshop або Figma; який має досвід роботи з відеоредакторами на телефоні – InShot, mojo тощо; успішні кейси в Instagram; досвід роботи з Ads Manager буде плюсом. Зарплата 10 тис. – 15 тис. грн за підсумками співбесіди + бонуси.

Викладач в Magic English School

У школу англійської мови для дітей потрібні викладачі для проведення онлайн-навчання. Серед вимог до кандидатів: повна чи неповна педагогічна/лінгвістична/психологічна освіта; англійська мова; грамотна мова без суржику; випробувальний термін – 1 місяць.

Інтернет-маркетолог в Asushi

Компанія, що спеціалізується на приготуванні страв японської кухні, запрошує на роботу спеціаліста. Вимоги до кандидата: досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року; досвід проведення маркетингових досліджень та аналізу конкурентів; розуміння принципів веб-аналітики, SMM; вміння грамотно писати невеликі та цікаві тексти; володіння методами просування в соцмережах; знання налаштування пошукових рекламних кампаній, сертифікація в Google AdWords, роботи медійних і ремаркетингових рекламних кампаній; досвід запуску та ведення рекламних кампаній в Google AdWords, Facebook, Instagram.

Віддалений акаунт-менеджер, менеджер проєктів в “Авеб”

Агентство інтернет-маркетингу запрошує стати частиною команди. Від кандидата вимагається: обов’язковий досвід проведення складних переговорів з клієнтами; вміння швидко знаходити відповіді на будь-які питання; здатність розуміти потреби клієнта, вміння коректно трансформувати його побажання в завдання; високий рівень самоорганізації та відповідальності; хороші аналітичні здібності; вміння грамотно та зрозуміло формулювати думки.

Координатор проєктів – переклади в HiveMind

Студія локалізації шукає координатора перекладацьких проєктів, здатного підтримати розвиток компанії. Важливо, щоб кандидат мав: від 2 років досвіду роботи координатором або особистим асистентом; організаторські навички; навички ділового листування; грамотну письмову англійську та російську.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com