Зеленський хоче поновити права кримських татар як корінного народу | Дніро News

Зеленський хоче поновити права кримських татар як корінного народу

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україні потрібно завершити справу законодавчого визначення корінних народів та статусу кримських татар.

Про це він сказав з нагоди Міжнародного дня корінних народів світу.

Зеленський наголосив, що в Україні ведуть роботу над законодавчим визначенням корінних народів та статусу кримськотатарського народу як корінного.

“Врегулювання цього питання назріло давно, і ми нарешті маємо поставити в ньому крапку. Впевнено можемо сказати – обов’язково відзначимо це свято солідарності у вільному Бахчисараї та по всьому Криму”, – зазначив він.

Зеленський зауважив, що з початком тимчасової окупації Криму Російською Федерацією питання захисту прав і законодавчого визначення особливого статусу кримськотатарського народу в нашій державі стало ще більш актуальним.

“Саме тому нашим спільним завданням зараз є захист прав кримських татар, допомога у всебічному розвитку мови, культури та збереження самобутності народу, який наразі не може повноцінно розвиватися на своїй історичній Батьківщині – в Криму”, – сказав президент.

Він додав, що для України дуже важливо робити все можливе, щоб “відновити права кримськотатарського народу як корінного народу України”.Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com