Китай запустив COVID-паспорти для подорожей - Дніро News

Китай запустив COVID-паспорти для подорожей

Китай запустив цифровий сертифікат щеплення від COVID-19 для своїх громадян, які планують закордонні поїздки . Таким чином країна долучилася до інших країн, які розробили подібні документи для відновлення своєї економіки.

У сертифікаті буде вказана інформація про щеплення від COVID-19 та результати тестів на коронавірус.

Міністр закордонних справ Китаю Ван Ї заявив у неділю, що метою сертифіката є досягнення взаємної перевірки країнами інформації про тестування та вакцинацію задля сприяння безпечній та упорядкованій взаємодії людей.

Наразі поки незрозуміло, з якими країнами Пекін веде перемовини щодо прийняття таких сертифікатів.

Китай ще не оголосив про пом’якшення карантинних обмежень для людей, які прибувають до Китаю та щеплені проти COVID-19. Після приїзду до країни громадяни повинні проходити обсервацію, оскільки, як заявив у лютому представник Національної комісії охорони здоров’я Китаю, не виключено, що щеплені люди все ще можуть бути заражені вірусом.

Єврокомісія пропонує розробити і запровадити паспорт вакцинації від коронавірусу до літа. Це може дати можливість відновити туристичні поїздки в літній сезон.

Однак Всесвітня організація охорони здоров’я вважає, що паспорти вакцинації від COVID-19 не повинні використовуватися для міжнародних поїздок. Оскільки поки що не відомо, якою мірою вакцини захищають людство від поширення коронавірусу.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com