Лукашенко натякнув на територіальні претензії до сусідів: «Це білоруські землі!» – Дніро News

Лукашенко натякнув на територіальні претензії до сусідів: «Це білоруські землі!»

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко заявив свої претензії на території і міста сусідніх держав. За його словами, столиця Литви Вільнюс, а також деякі області Польщі поряд з містом Білосток є «білоруськими землями».

Про це, як передає БелТА, Лукашенко заявив ще місяць тому на форумі «Символ єдності», який був присвячений Дню народної єдності. Самопроголошений президент Білорусі відзначив, що сусіди республіки «дані від Бога, як і будь-якій державі». При цьому країна «ніколи не зазіхала на чужий коровай або клаптик землі».

“Я повторю, що говорив не раз. Сусіди нам дані від Бога, як і будь-якій державі. У відносинах з усіма ми прагнемо до миру і дружби. Ми ніколи не зазіхали на чужий коровай або клаптик землі. Нам свого вистачає. Ми навіть не нагадуємо сьогодні їм про те, що Білосток і Белосточчіна – це білоруські землі, що Вільно – це теж білоруське місто, і землі навколо. Ми ж про це не говоримо”.

Крім цього Лукашенко зазначив на форумі, що всі, хто живе в Білорусі, – це білоруський народ, з однією державою і історичною пам’яттю.

У серпні 2020 року, коли народ Білорусі вийшов на масові протести проти режиму Лукашенка, за словами останнього, «справжні білоруси не дали повторити бліцкриг 40-х років минулого століття».

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com