Лукашенко не виключає, що його політичні опоненти можуть звернутися за підтримкою до іншої держави - Дніро News

Лукашенко не виключає, що його політичні опоненти можуть звернутися за підтримкою до іншої держави

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що суверенітет республіки перебуває під реальною загрозою в зв’язку з ситуацією навколо президентських виборів.

“Все починається поступово, ми це знаємо. Розхитується обстановка усередині країни, доводиться до сказу. Йде наступ на чинну владу, відбувається злам влади. Добре, якщо хтось пробілоруський сідає в крісло влади. Через майдан, заворушення, тяганину, аж до звернення до іноземної держави. Або ви це виключаєте? А я – ні”, – заявив Лукашенко, під час виступу минулої п’ятниці перед активом Мінської області.

Фрагменти виступу показав у неділю телеканал “Білорусь 1”.

Президент стверджує, що “якби ми декого не протверезили, то сьогодні вирував б Солігорськ (Мінська область, місце видобутку калійної солі – ІФ)”.

Лукашенко пояснив свою жорстку позицію щодо політичних опонентів: “Я гнути повинен по максимуму. Тому що я не знаю, як вони діятимуть”.

“Вибори будуть дуже цікавими, а після виборів буде ще цікавіше. Це я вам обіцяю”, – сказав Лукашенко.

Президентські вибори в Білорусі повинні відбутися 9 серпня.

Наразі потенційні суперники Лукашенка на виборах – екс-керівник Білгазпромбанка Віктор Бабарико і блогер Сергій Тихановський перебувають у місцях позбавлення волі. Стосовно Бабарико порушено кримінальну справу. Також заарештовані активісти виборчої кампанії, опозиційні політики Павло Северинець, Микола Статкевич і ті, хто брав участь у мирних акціях протесту.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com