Масштабний вибух біля Тегерана: з'явилися фото зі супутників - Дніро News

Масштабний вибух біля Тегерана: з’явилися фото зі супутників

Біля Тегерана ще 26 червня стався масштабний вибух. Його зафіксували у гірському районі, де, ймовірно, розташована система тунелів, які використовують для збірки ракет.

Велику ділянку випаленої землі зафіксували супутники. Про це повідомляє AP.

На фотографіях з супутника Європейської комісії Sentinel-2 видно ділянку обвугленої землі, якої раніше не було. Розташована вона у гірському регіоні, приблизно за 20 кілометрів від столиці Ірану. Саме там днями й стався вибух.

Що відомо про вибух поблизу Тегерану

  • Масштабний вибух біля Тегерана трапився 26 червня. Точно невідомо, що саме вибухнуло і чому. Однак запевняє, що ніхто не постраждав, і це просто вибухнув газ.
  • Державне телебачення Ірану показало сюжет про вибух. У цьому сюжеті журналіст стоїть поруч з чимось схожим на великі почорнілі балони для газу, але місцевість навколо не була показана.
  • Прессекретар Міністерства оборони Ірану Давуд Абді заявив, що вибух стався через витік газу і в результаті ніхто не загинув.
  • Сховище газу, де стався вибух, розташоване поруч з місцем, яке аналітики називають ракетним об’єктом Ходжир.

На думку Агентства військової розвідки США, в Ірані діє найбільша на Близькому Сході програма підземних споруд, які використовуються для розробки й виробництва балістичних ракет. Влада Ірану відразу ж офіційно заявила, що вибух стався біля військової бази Парчин.

Іран заперечує прагнення отримати ядерну зброю, але побоювання Заходу з приводу іранської атомної програми призвели до санкцій і в кінцевому підсумку до ядерної домовленості Тегерана у 2015 році зі світовими державами. США вийшли з цієї угоди в односторонньому порядку у травні 2018 року.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com