Понад 180 осіб затримані в Мінську на акції протесту | Дніро News

Понад 180 осіб затримані в Мінську на акції протесту

У Мінську на акції протесту в четвер було затримано понад 180 осіб, повідомляють правозахисники.

За інформацією незареєстрованого правозахисного центру “Весна”, станом на 22.00 відомо про 181 затриманого.

Зі свого боку телеканал “Белсат” повідомляє, що в Жовтневому РУВС залишаються затриманими близько 15 журналістів. “Їх розділили на дві частини: тих, хто не хоче показувати мобільники відправляють в актовий зал і не відпускають”, – написав телеканал у своєму телеграм-каналі.

Інформацію про перевірку мобільних телефонів підтвердила і Білоруська асоціація журналістів (БАЖ). Зокрема, уточнюють у ній, журналістів примушують видаляти фотографії з сьогоднішньої акції протесту.

Як повідомлялося, в четвер увечері протестувальники в Мінську провели ходу від православного Свято-Духова кафедрального собору на площі Свободи до католицького Червоного костьолу на площі Незалежності.

До початку ходи в районі площі Свободи були затримані понад десяток журналістів. Окрім того, ще понад 10 журналістів були затримані на площі Незалежності біля Червоного костьолу. Всього, за інформацією БАЖ, було затримано близько 40 журналістів. Тут же затримувалися і протестувальники.

Акція протесту пов’язана з тим, що напередодні на площі Незалежності в Червоному костьолі співробітниками ОМОНу були заблоковані люди. Дії співробітників силових структур викликали обурення у керівництва католицької церкви в Білорусі. Митрополит Мінсько-Могилевський, голова Конференції католицьких єпископів в Білорусії Тадеуш Кондрусевич назвав “неадекватними і протиправними” дії співробітників силових структур ввечері в середу на території костелу святого Симеона і святої Олени в Мінську і зажадав проведення розслідування.Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com