Росія спростувала витік радіації зі своїх АЕС, зафіксований в Скандинавії | Дніро News

Росія спростувала витік радіації зі своїх АЕС, зафіксований в Скандинавії

Росія заявила, що її атомні електростанції працюють в штатному режимі, радіаційна обстановка на їх проммайданчиках в нормі, після повідомлення про витік радіоактивних речовин, зафіксованих над Скандинавією. Про це повідомили в концерні “Росенергоатом”.

“Обидві станції працюють в штатному режимі, зауважень до роботи обладнання немає. Сумарні викиди ЛАЕС і КолАЕС по всіх нормованих ізотопах за вказаний період не перевищили контрольних значень. Інциденти, пов’язані з виходом радіонуклідів за встановлені бар’єри, відсутні. Радіаційна обстановка на промислових майданчиках обох АЕС, а також в районах їх розташування – як в червні, так і в даний час – без змін, на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, що не перевищує природних фонових значень”, – повідомили в концерні.

В “Росенергоатомі” також відзначили, що ніяких пригод на Ленінградській і Кольській АЕС не зафіксовано.
Минулого тижня організації з контролю ядерної безпеки Фінляндії, Норвегії та Швеції виявили в атмосфері більше радіоактивних ізотопів, ніж зазвичай.

Нідерландське управління охорони здоров’я заявило, що згідно з їхніми аналізом, радіоактивні речовини рухалися у напрямку від західної частини Росії.

За їх словами, характер речовин може свідчити про пошкодження тепловиділяючого елемента ядерного реактора.Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com