США відправлять додому 55 російських дипломатів найближчими місяцями, – МЗС РФ – Дніро News

США відправлять додому 55 російських дипломатів найближчими місяцями, – МЗС РФ

США відправлять додому ще 55 російських дипломатів і адміністративно-технічних працівників в найближчі місяці. Таку заяву зробила глава Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова.

Про це повідомляє Дніро News з посиланням на сайт МЗС РФ.

Міністерство закордонних справ РФ опублікувало відповідь Захарової на питання журналістів про роботу дипломатичних представництв Росії і США. Згідно з цією інформацією, в Росії очікують, що в найближчі місяці США вишлють 55 співробітників російських дипломатичних представництв.

“У американців зараз працюють в Росії близько 130 осіб, тоді як в нашій місії у Вашингтоні та двох генконсульствах в Нью-Йорку і Х’юстоні – менш як 200. З урахуванням висунутих Вашингтоном вимог про те, що ще 55 наших дипломатів і адміністративно-технічних працівників повинні покинути США в найближчі місяці (а це по суті означає висилку), обстановка на дипломатичному “фронті” тільки погіршиться”, – заявила Захарова.

За інформацією Захарової, з кінця 2016 року США “під різними приводами” вислали більше сотні російських співробітників і членів їх сімей.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com