Три Балтійські країни запровадили санкції проти режиму Лукашенка - Дніро News

Три Балтійські країни запровадили санкції проти режиму Лукашенка

Уряди Литви, Латвії і Естонії заборонили в’їзд на свою територію президенту Білорусі Олександру Лукашенку та ще 29-ьом представникам влади країни.

Про запровадження узгоджених санкцій у трьох Балтійських країнах повідомили у понеділок, 31 серпня.

Особам, що потрапили до санкційного списку, буде заборонено в’їзд до Литви, Латвії і Естонії на п’ять років. Окрім Лукашенка, йдеться про міністрів внутрішніх справ, юстиції, а також генерального прокурора, представників президентської адміністрації, Центрвиборчкому і силовиків.

У пресслужбі МЗС Естонії заявили, що особи з цього переліку “грають центральну роль у фальсифікації підсумків президентських виборів у Білорусі і застосування насильства щодо мирних демонстрантів”, цитує агентство новин “Інтерфакс”. А міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу додав, що три країни вважають важливим “не карати народ Білорусі”.

Напередодні президент Литви Гітанас Науседа заявив, що бажав би мирного діалогу між урядом і протестувальниками в  Білорусі. “Але ми бачимо, що режим до цього не готовий”, – зазначив він. Тому, на думку лідера Литви, країни Балтії мають взяти на себе ініціативу продемонструвати приклад.

Таким чином, три Балтійські країни стали першими державами ЄС, які вирішили запровадити обмеження проти режиму Лукашенка.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com