Закохані чоловіки "з'явилися" на картах Google Maps у двох ямах: моторошний перформанс здивував інтернет - Дніро News

Закохані чоловіки “з’явилися” на картах Google Maps у двох ямах: моторошний перформанс здивував інтернет

В Інтернеті з’явився знімок, який моментально став вірусним, так як на ньому зображені два чоловіки, що лежать в недавно виритих могилах.

Тривожна фотографія була опублікована ще три роки тому на Reddit і знята з супутника. На перший погляд на зображенні відображені два тіла в могилах, у віддаленій місцевості. Поруч з ними відсутні лопати, труни, а розмір зроблений спеціально для людей, що знаходяться в них. Знімок був зроблений в Портленді, штат Орегон, США.

Перформанс, фото: westernexhibitions.com

Він був, ймовірно, знайдений на Google Maps, проте справжність підтвердити важко. Одружені співавтори-художники Дутес Міллер і Стен Шеллебаргер досліджують тілесність, подвійність, час і романтичний ідеал у своїй міждисциплінарній роботі – перформансі, фотографії, книгах художників, скульптурі і вирізаних з паперу силуетах – які документують ритми людських взаємин, звертаючись одночасно до загального досвіду близькості. як специфіка дивних ідентичностей.

Це зображення подружньої пари з Чикаго, що займається перформансом під назвою “Могили без назви”. Потім вони вирили між ямами невеликий тунель, який дозволив їм триматися за руки.

“Ця ітерація твору була завершена в Портленді, штат Орегон, в рамках фестивалю мистецтв, заснованого на часі, організованого портлендським інститутом сучасного мистецтва”, – заявив директор художньої галереї Скотт Спех.

Перформанс, фото: westernexhibitions.com


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com