Держстат не знає від чого померли українці за три останні місяці – Дніро News

Держстат не знає від чого померли українці за три останні місяці

Державна служба статистики України перестала публікувати дані про причини смертей українців за березень, квітень та травень. У службі це пояснили тим, що центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) були закриті на карантин. Про це повідомляє пресслужба Держстату.

“Під час дії карантину відділи державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіональних управлінь Міністерства юстиції тимчасово припинили надавати територіальним органам Держстату документи, що засвідчують випадки смерті та містять інформацію про причини смерті українців. Отже, фактично з початку березня Державна служба статистики не має інформації про причини смертей українців”, – йдеться в повідомленні.

У Держстаті повідомляють, що до кінця карантинних обмежень щомісячна статистична інформація про кількість померлих по Україні та за регіонами буде формуватися та оприлюднюватися без розподілу померлих за причинами смерті. Після закінчення карантину обмежувальні норми по роботі ЦНАП припинять свою дію й відділи реєстрації нададуть необхідні документи. Після чого Держстат пообіцяв опублікувати на сайті інформацію про кількість померлих та причини смерті.

Тим часом, у Києві провели 61 кремацію людей, померлих від Covid-19.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com