Лікар розвіяв популярний міф про побічні ефекти після вакцини проти коронавірусу – Дніро News

Лікар розвіяв популярний міф про побічні ефекти після вакцини проти коронавірусу

Відомий ізраїльський лікар Борис Бриль спростував популярний міф про вакцини проти коронавірусу. Він пояснив, що немає доказів того, що ця вакцина може викликати у пацієнтів параліч обличчя.

Як розповів Борис Бриль, деякі пацієнти можуть відчути себе недобре після вакцинації, але це не пов’язано з дією препарату. Він зазначив, що сам зробив щеплення і почуває себе нормально.

“Прищепилися два мільйони людей. Основна маса – це люди старше 60 років. Якщо ми подивимося на цей проміжок часу, скільки людей звертаються з паралічем, невралгією лицьового нерва або трійчастого нерва, то повірте – їх набагато більше, ніж 10, 20 або 50. Це звичайна медична практика сімейного лікаря. Тому я б не робив такі гучні заяви. У людей виникли ускладнення після того, як вони прищепилися. Питання в тому, якби вони не прищепилися, було б це чи ні? Те ж саме – померло 23 літні людини після вакцинації. Але після – це не означає, що від вакцинації”, – пояснив фахівець.

Він додав, що зв’язок між паралічем і вакцинацією не встановлений і причиною негативних наслідків може бути що завгодно.

“Зв’язок поки не встановлений. Подивимося дослідження, можливо це додасть, але поки не встановлено. Потрібно спочатку подивитися. Наприклад, ці ж люди їли в ці дні огірки – може, це пов’язано з огірками?” – зазначив Борис Бриль.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com