В Україні новий антирекорд захворілих на COVID-19 - Дніро News

В Україні новий антирекорд захворілих на COVID-19

За минулу добу в Україні на COVID-19 захворіли 1271 людина, з них 82 дитини та 53 медичних працівників. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України. Також міністр Максим Степанов повідомив про новий антирекорд з кількості госпіталізованих осіб — 293 людини, а ще за цей час зафіксовано 24 летальні випадки. Хоча одужали 914 людей.

За минулу добу в Україні зробили 35902 тестів, в тому числі 17519 досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) та 18383 досліджень методом імуноферментного аналізу (ІФА).

Всього з початку карантину станом на 5 серпня в країні зафіксовано 75490 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1788 летальних, 41527 людей одужали.

В Луганській області плюс п’ять хворих

За минулу добу в Луганській області підтверджено ще п’ять випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Двоє людей раніше прибули з неконтрольованих українською владою територій, перебували на самоізоляції у Сєвєродонецьку і після тестування у них підтвердився COVID-19. Ще три тести дали позитивний результат під час перевірки хворих на пневмонію (1 – Сєвєродонецьк, 2 – Старобільський район, з яких один повернувся з Росії).
Сьогодні на Луганщині 29 активних хворих, в тому числі 2 дитини. 10 людей госпіталізовані, 19 – лікуються амбулаторно, у тому числі дві дитини.

Станом 5 серпня з початку карантину на території Луганської області зареєстровано 789 підозр захворювання на коронавірус, з них 136 випадків лабораторно підтверджені методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Одужало за цей час 106 хворих, один житель Сєвєвродонецька помер.

Яка ситуація у Сватівському району

За попередню добу у Сватівському районі випадки захворювань на COVID-19 не виявлені. За цей час швидкі тести зробили 24 жителям району. Всі результати негативні. Від початку епідемії у Сватівському районі на COVID-19 захворіли двоє людей, один одужав. Інший лікується амбулаторно.

За інформацією Сватівської райлікарні, в інфекційному відділенні наразі лікуються двоє хворих на ГРЗ, троє — на пневмонію.

До Сватівського центру первинної медико-санітарної допомоги за останню добу звернулися четверо хворих на гостре респіраторне захворювання, з них — двоє дітей. 16 жителів району перебувають на самоізоляції.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com